KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5991112
nr 599 1112
Gouache
Osignerad, Fiskar, 33x34
Kondition: Märkt: Gunnar Ericsson i Näs 1955
måndag 14 september 2009
kl 18:39:30
Gouache